טיפים לרכישת ארונות הזזה

אם ברצונכם ללמוד צעדים נבחרים לקראת רכישתו של ארון הזזה, כאן תוכלו למצוא את מיטב העצות בתחום. כמובן שעיצוב בית עם ארון הזזה זו עבודה למקצוען, ורצוי מאד להפנות אותה למעצב פנים, אבל מאמר זה יחזק מעט את הידע שלכם ויאפשר לכם לדעת שבחרתם מעצב פנים שיודע לעבוד, וכל שייוותר לו לעשות הוא לשפר את קונספט העיצוב ולחדדו. בכל מקרה, החל מקריאת שורות אלו תדעו בראשי פרקים מה צריך להיות בבית שלכם ומה לא, ולסנן חוות דעת שלא כדאי יהיה ללכן לפיהן.

טיפ מס' 1 – מדדו כל פרמטר מידתי אפשרי בקיר: עומק, רוחב, אורך!

רק כך תדעו בדיוק איזה ארון יש לקנות על מנת שיתאים לקיר שלכם. היינו ממליצים, לשם דליית מידת העומק של הקיר, להזמין קבלן בניה או טכנאי ארונות מטעם חנות ארונות הזזה על מנת שיבחן האם ניתן לחצוב בקיר, ואם כן, מהו מרחק המקסימום בס"מ אותו ניתן לחצוב. ממד זה יספק לכן אינדיקציה לגבי הזמנת עבודת חציבה לארון שלכם. ההמלצה שלנו היא עבור ארונות שמידת העומק שלהם נמוכה מ- 60 ס"מ לא להזמין חציבה, וארונות מעל 60 ס"מ עומק רצוי לחצוב בקיר ולחסוך במקום. באשר למידות האורך והרוחב, עליכם להחליט מראש האם תהיה ניצולת של כל מידה ומידה, או רק מידות חלקיות. לשם כך, עליכם לתכנן את עיצוב הקיר כולו, תוך קבלת החלטה כמה ס"מ אורך ממנו וכמה ס"מ רוחב ממנו יוקדשו לארון.

טיפ מס' 2 – ערכו חקר עיצוב לחדר בו יוטמע הארון על מנת לנבא בסבירות גבוהה התאמה טובה

חקרו האם משקופי דלת הכניסה לחדר עגולים או מרובעים, האם בחדר יש חלון, ואם כן – כיצד נראה הפרופיל שלו. עקבו באדיקות אחר פרזול הדלת, פרזול ידית החלון, ואם יש בחדר ארונות אחרים, או סטים של שידות ומגירות, דלו פרטי פרזול גם עליהם. זהותו של הארון צריכה להיות דומה לזהותם של האביזרים אותם בדקתם על מנת ליצור עיצוב שיתאים במדויק לחדר, וגם בשביל שעיצוב החדר יתאים לשילוב עם אותו ארון הזזה.

פנו לרשת בטיו למידע נוסף אודות טיפים לרכישת ארונות הזזה!