שידות מעוצבות 

להמון אנשים נמאס מסטנדרט מהמוכר מהידוע מהפשוט והרגיל, הרבה אנשים היום מחפשים עיצובים, מוצרים של מעצבים, במיוחד ברהיטים. רהיטים שהוקדשה להם מחשבה מרובה, שקיימת השקעה לא קטנה ביצירתם ובנייתם. כאשר אנו רוצים לרכוש חדר שינה, אנו יכולים לקנות מיטה סטנדרטית ושידות כאלה וארון פשוט, אך החדר שלנו יהיה הרבה יותר מעניין אם המיטה תיהיה מיוחדת ואם נרכוש שידות מעוצבות וכד'. שידות מעוצבות ישפרו את מראה החדר בכמה אחוזים, יקנו לו מראה אחר, יותר יוקרתי, או אולי יותר חמים. שידות מעוצבות הרבה יותר מעניינות משידות פשוטות ורגילות, כאשר מדובר ברהיט מעץ אמיתי וטוב, חומר איכותי מדובר בעצם בסוג שידות מעוצבות. 

לא פשוט למצוא שידות מעוצבות בצבעים שיתאימו, לא פשוט בכלל להתאים שידות מעוצבות לשאר החדר או לשאר הרהיטים בו. בהחלט לא קל למצוא רהיטים ממקומות שונים וליצור ביניהם התאמה, לשם כך אנו צריכים לחפש הרבה. ישנם כאלה שקונים חדרי שינה בסט שהכל תואם אחד לשני, וכך כל הרהיטים יהיו מעוצבים. השאלה היחידה שצריך לשאול את עצמנו נוגעת לכסף ומצב כלכלי, אם יש ביכולתנו להשקיע קצת יותר על רהיטים מעוצבים ועל שידות מעוצבות, או שלא. שידות מעוצבות אכן שוות את המאמץ ואת ההשקעה, הן ישרתו אותנו היטב, הן ישמשו אותנו רבות והן יהיו יפות למראה עין. 

שידות מעוצבות יכולות לבוא בכמה צבעים, יכולות להיות בעלות עיטורים שונים, גימורים שונים מבחינת חומר העץ ממנו הם עשויות, בעלות ידיות מיוחדות, אנו נשים לב לעיצוב בקלות רבה, נראה שאלו שידות מעוצבות, משהו שלא ראינו המון זמן. כדאי לרכוש שידות מעוצבות שמתאימות למיטה ולארונות או לשאר הרהיטים בחדר אלא שלפחות עשויים מאותו חומר כמו השידות. רצוי לא לבלבל את העין עם רהיטים שאינם דומים או מתאימים אחד לשני בסגנון, בצבע, או באווירה שהם משרים בחדר. ישנם חנויות רהיטים רבות המציעות מגוון רחב של חדרי שינה, של שידות מעוצבות לחדר השינה או גם לחדר ילדים באתר היאנג דורון ניתן להתרשם ממגוון שידות מעוצבות לחדרי ילדים. שידות מעוצבות בעלות מגירות ומקום לאיחסון, שניתן להניח עליהם, מנורת לילה או כל דבר שאנו רוצים.