שידות לחדרי שינה 

כמעט וקשה לראות חדרי שינה ללא שידות לחדר השינה. שידות לחדר שינה משמשות כל זוג וכל אדם כמעט, אנו יכולים לאחסן במגירות של השידה חפצים מסוימים שאנו רוצים וצריכים קרוב למיטתנו שיהיו תמיד בהישג יד, אנו צריכים מקום להניח עליו חפצים שונים, אם שעון מעורר, או משקפי ראייה, או ספר שקוראים לפני השינה וכל דבר שאנו צריכים קרוב למיטה שמשמש אותנו בבוקר או בערב לפני השינה. שידות לחדרי שינה הם סוג של רהיט חובה בכל חדר שינה, ללא שידות יהיה לנו קשה להתנהל, אנו נצטרך לקום כל רגע מהמיטה לא יהיה לנו מקום להניח עליו או לאחסן בתוכו דבר. 

שידות לחדרי שינה מגיעות בדרך כלל כאשר ממוקמת שידה בכל צד במיוחד שמדובר בחדר של זוג הורים בו כל אחד ישן בצד אחר וזקוק לשידה משלו. שידות יכולות להיות קטנות עם שתי מגירות או שלוש, בגובה המיטה פחות או יותר, בצבעים שמתאימים לחדר ולעיצובו, בדרך כלל הן יהיו מעץ והן ישרתו אותנו כהלכה, כמו פינת אוכל כמו ארון בגדים, או מערכות ישיבה בסלון. ישנם רהיטים שקשה להתקיים בלעדיהם ורק כשהם אינם אנו מבינים את מידת חשיבותם והשימוש שלנו בהם, כמו שידות לחדרי שינה קשה כשאין משהו שקרוב למיטה שאנו צריכים לקום מהמיטה כדי להניח משהו חשוב, אנו ננסה לחפש דרכים יצירתיות. 

אם ניקח כוס שתייה לחדר ונניח על הרצפה במקום הסיכוי שהיא תישפך כי נשכח שהיא שם הוא גבוה. ישנם כל מיני מצבים בהם אנו רואים את חשיבותן של שידות לחדר שינה, במיוחד כשקמים בבוקר וכשהולכים  לישון. שידות לחדרי שינה יכולות להכיל כל שאנו רוצים, החל מספר, מסמכים חשובים, חפצים אישיים, תכשיטים, אם יש טלויזיה בחדר השלטים יונחו על השידה, כל דבר שאנו צריכים ורוצים לעשות בחדר במצב שכיבה יהיה קל יותר עם שידות לחדרי שינה. מידי פעם נצטרך לנקות אותן ולרענן את החפצים, יהיו כאלה שכבר יהיו פחות רלוונטים, שנזרוק או נעביר למקום אחר כדי לפנות מקום לחפצים חדשים לשימוש. 

יש עוד שפע של רעיונות לעיצוב באמצעות שידות, אנו ממליצים לכם לבקר באתר ממלכת הילדים של רהיטי דורון ולהתרשם מעמדות טיפוח מעוצבות שמתאימות לנערות ולילדים.