מערכות ישיבה פינתיות                                מערכות ישיבה מעור                                מערכות ישיבה מבד

 

 

 

מערכות ישיבה

 סידור הישיבה משפיע על צורת ההתנהגות. ניתן לראות זאת בכל חדר המתנה שכיסאותיו הנוקשים מסודרים בשורות לאורך הקיר שכופים על היושב תנוחת ישיבה דרוכה וקפוצה מבלי שיוכל להתנועע ולהתרווח. בין אם תרצו או לא, הסלון ופינת הישיבה שלכם יעבירו מסר חזק על אופייכם כמארחים. בבואכם לבחור בין כמה מערכות ישיבה חשבו על המסר, הנוחות והאווירה שאתם יוצרים בקרב מי שבא לשבת בצל קורתכם.

 
מערכות ישיבה מחומרים שונים
 
כיום ניתן למצוא מערכות ישיבה בטקסטורות וחומרים שונים: מעור, דמוי עור או בד. לכל חומר יש יתרונות וחסרונות משלו. מערכת ישיבה מעור תשווה לסלון מראה יוקרתי ועל זמני. עם זאת, מחירה של מערכת ישיבה שכזו גבוה יותר ממערכות אחרות ומגעו של העור בימי הקיץ החמים פחות נעים ליושב. בנוסף, מערכת ישיבה מחומר דמוי עור דווקא תוזיל משמעותית את עלות הרכישה ותחסוך מכם את ההקפדה על תחזוקת העור. כמובן שגם מערכת העשויה בד באה בחשבון. מערכת ישיבה שכזו זולה יותר, קלה לניקוי וחידוש ואפשרית לבחירה במגוון צבעים רחב ובטקסטורות מיוחדות שאינן אפשריות בחומרים אחרים.
 
מערכת ישיבה לאירוח או להתאספות בחיק המשפחה
 
סידור מערכת הישיבה בסלון קריטי לאינטראקציה החברתית שתרצו ליצור בביתכם. אנו מסדרים את פינת הישיבה בצורה שתעודד שיחה ותגרום לתחושת נוחות. מערכת ישיבה המשלבת ספות וכורסאות למשל תתאים הן מבחינה ויזואלית והן מבחינה פסיכולוגית. השילוב שובר את החלל בחדר בצורה מעניינת ומאפשר סגנונות ישיבה שוהים – בגוף זקוף יותר ופחות – וכן רמות שונות של אינטימיות. אם אתם מארחים את הבוס מהעבודה, יתכן שתעדיפו לא להתגודד יחדיו על הספה. מצד שני, חדר ובו ספות יחיד בלבד עשוי להראות מעט מנוכר ורשמי.
 
חדש, חדיש ומחודש
 
כידוע השקעה במערכות ישיבה יכולה להיות עסק יקר, אך חשוב לזכור שזו השקעה לטווה ארוך. אנו וילדינו מבלים זמן רב בסלון הבית. מערכת ישיבה איכותית תחזיק מעמד למשך שנים רבות ובבוא העת ניתן לחדש אותה בעלות מזערית. תוכלו להחליף רק את מעטה הבד של הספות במערכת הישיבה, ולהחליף רק חלק מהריהוט – למשל להשאיר את הספה התלת מושבית ולהוסיף שתי כורסאות חדשות במקום ספת הדו -  ועדיין להתחדש במערכת ישיבה מעודכנת וטרנדית.